cz
/
en
undermenu
O mně

Certifikát profesionálního organizování

certificate

Certifikát odbornosti

Certifikat

Práce v kanceláři

Unavená několikatiletou prací v kanceláři a sezením 8 hodin u počítače bez jakéhokoli zjevného smyslu, rozhodnutí vydat se cestou profesionální organizátorky bylo v mém životě jako závan čerstvého vzduchu.

Skrytý talent

Konečně jsem našla něco smysluplného co mi dělá radost. Pomáhat ostatním lidem pro mě bylo vždy potěšením, stejně jako dát jim najevo, že jim naslouchám a nesoudím je. A co je nejdůležitější – že mi mohou věřit. Nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost, ale organizování pro mě bylo odjakživa přirozené. Vidět situaci, analyzovat ji a najít vhodné řešení je pro mě automatické.

Pryč s balastem!

Miluji okamžiky inspirace, kdy se mi v hlavě rodí nápady a já v mysli živě vidím všechna možná řešení. Také vím, že lidé mají ve svém okolí přemíru věcí a mnohé z nich nepoužívají nebo dokonce nemají rádi. Proto vždy radím zbavit se jich, vytvořit otevřený prostor a udělat místo pro předměty, které rádi mají a třeba pro něco nového, co je potěší.

Co je mým posláním?

Podstatou mého poslání je pomoct druhým k harmonickému a radostnému životu bez zbytečného stresu, případně i k nalezení jejich vlastních cílů, které je budou motivovat a naplňovat.